Lukáš Lizánek

CLUB FITTING CENTRUM

Turnaj Albatros

Náhled do turnaje na Albatrosu, který proběhl 24.6.2019 – Czech Pro-Am Teaching Tour, série turnajů pro profesionální trenéry golfu a aktivní amatérské hráče.

Vždy jsem rád, že se na těchto turnajích se mnou zúčastňují mí žáci, navíc se ta radost ještě násobí, když hrají podle našeho tréninkového plánu a poctivě, trpělivě jej dodržují. Nese to svá ovace. Dokonalá ukázka toho byl právě tento turnaj. Parťákem mi byl mladý talent Tomáš Jucovič, který zahrál nádherných 71 ran. Při vyhlašování vítězů komentoval Tomášův výkon Čeněk Lorenc slovy: “Toto byla, v kategorii amatérů, přímo one man show!” a měl rozhodně pravdu. Já jsem obsadil 3. místo mezi profíky a tak jsme společně vyhráli soutěž týmů. Děkuji Tome a těším se na tvé další skvělé výsledky!